Menu Zamknij

Agata Katrusiak

Psycholog, psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Absolwentka czteroletniej szkoły psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Dodatkowo uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu udzielania pomocy psychologicznej i psychoterapii, min. ukończyła szkołę Analizy Transakcyjnej I, II i III stopnia, uzyskując pozytywny wynik testu 101 organizowanego przez EATA (European Association for Transactional Analysis). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Psychologicznie i psychoterapeutycznie pracuje od 2011 roku. Doświadczenie zawodowe w pracy indywidualnej oraz z grupami zdobywała w poradniach zdrowia psychicznego oraz pracując na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych. Pracuje także z dziećmi i młodzieżą w obszarze edukacji.

W Katharsis prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji u superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przyjmuje w ramach NFZ.