Menu Zamknij

Teresa Piszczała-Nowak

Psychoterapeutka integracyjna

Absolwentka całościowego 4,5 letniego kursu psychoterapii organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Psychiatrii i Opieki Środowiskowej w Krakowie, akredytowanego przez SN Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Trenerka Family-lab. Praktyczka  psychodramy. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w Środowiskowych Centrach Zdrowia Psychicznego w Centrum Drews i Centrum Medycznym HCP pracując jako menedżer pacjenta, psychoterapeutka oraz liderka zespołu menedżerów pacjenta, który miał pod opieką kilkuset pacjentów z zaburzeniami psychicznymi.

W swojej pracy integruje podejście psychodynamiczne, systemowe, behawioralno – poznawcze oraz podejścia humanistyczne i psychodramę. Dzięki wielokierunkowemu wykształceniu, sposób prowadzenia terapii dopasowuje do potrzeb konkretnej osoby, za każdy razem dbając przede wszystkim o ustanowienie z pacjentem przyjaznej, wspierającej rozwój relacji. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię grupową oraz coaching rodzicielski.

W Katharsis prowadzi psychoterapię indywidualną z pacjentami z doświadczeniem traumy w ramach programu Feniks. Specjalizuje się i szkoli w pracy z traumą – obecnie w szkoleniu na terapeutkę EMDR oraz psychodramy.