Menu Zamknij

Sylwia Garbaciak

Psycholog, terapeutka systemowa w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyła również takie szkolenia jak m.in.: Terapia Koherencji: warsztat podstawowy; Hipnoza terapeutyczna: szkolenie całościowe w Katowickim Instytucie Psychoterapii; Szkolenie fakultatywne z Terapii Akceptacji i Zaangażowania na Uniwersytecie SWPS; Szkolenie fakultatywne z Psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS; Trening Uważności MBSR; Szkolenie Pierwsza Pomoc w Kryzysie Psychologicznym w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Głęboko wierzy, że psychoterapia jest procesem budowania bezpiecznej i wspierającej relacji pomiędzy klientem a terapeutą, opartej na autentycznym i empatycznym kontakcie, dzięki któremu można pogłębić kontakt z własnymi emocjami, zrozumieć swoje potrzeby, reakcje i zachowania. Sesje psychoterapii mają na celu uporanie się z trudnymi doświadczeniami ale również prowadzą do rozwoju umiejętności osobistych związanych z szeroko pojętym rozwojem. Dużo uwagi poświęca budowaniu empatycznej relacji, zapewnieniu bezwarunkowego szacunku, nie oceniającej akceptacji oraz autentycznym zaangażowaniu.

Pracuje z osobami dorosłymi oraz z parami. Specjalizuje się z pracy z osobami doświadczającymi stanów lękowych, depresyjnych, stanów obniżonego nastroju, stresu i wypalenia zawodowego. W związku z wcześniejszym wieloletnim doświadczeniem pracy dla dużych firm oferuje również procesy rozwojowe i poszerzające dobrostan w pracy.