Menu Zamknij

Renata Kin

Prowadzę wsparcie psychologiczne, psychoterapię krótko- i długoterminową osób dorosłych oraz par. Towarzyszę Tobie, wspieram i pomagam w:- poprawie jakości kontaktów interpersonalnych, zarówno z bliskimi, w pracy, jak i osobami nowo poznanymi;- zrozumieniu i regulowaniu emocji;- sytuacjach kryzysowych, doświadczeniu straty, rozstaniach lub rozwodach;- odkrywaniu własnej tożsamości, również psychoseksualnej;- próbie obniżenia objawów psychogennych jak np. bóle brzucha na tle stresowym, pocenie rąk z lęku; – radzeniu sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, w tym również dzieciństwa; – wychodzeniu ze stagnacji życiowej, poprawie pewności siebie i zdolności do pełnego doświadczania życia i relacji z innymi.

Moim priorytetem jest, aby każda osoba, z którą pracuję, poczuła się w pełni zaakceptowana w jej indywidualnym sposobie przeżywania i widzenia świata. Pielęgnuję w sobie ciekawość i otwartość. Łączę wiedzę naukową z empatią i szacunkiem do duchowego wymiaru naszego życia. Mój gabinet to miejsce, gdzie otwarcie możemy rozmawiać także o seksualności i trudnościach w tym obszarze życia. 

Do wspólnej pracy serdecznie zapraszam również osoby LGBTQ+ oraz osoby nienormatywne.

Kształcę się w podejściu psychodynamicznym w Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (4-letni kurs rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Naukową Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Realizuję również 2-letni kurs Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin przy Laboratorium Psychoedukacji. W 2017 roku ukończyłam 2-letnie studia podyplomowe Seksuologia kliniczna – „Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na UAM w Poznaniu. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Oddziale Psychiatrycznym Kobiecym Centrum Zdrowia Psychicznego HCP oraz w Oddziale Psychiatrycznym Dorosłych Kliniki Psychiatrii w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego Poznaniu.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

[Zdjęcie profilowe specjalistki wykonała Klaudia Czaplińska Manufaktura Uczuć]