Menu Zamknij

Natalia Krystochowicz

Psycholog w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie akredytowanego, czteroletniego szkolenia psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Instytucie Poznawczym w Gdańsku. Ukończyłam również studia licencjackie w kierunku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Wciąż poszerzam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach dotyczących pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywam w Poradni Zdrowia Psychicznego, pracując z osobami dorosłymi, zarówno indywidualnie jak i grupowo, również jako członkini zespołu pilotażowego programu leczenia traum. Pracowałam również jako psycholog szkolny oraz prowadziłam warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży we współpracy z fundacją AKME.

Swoją pracę opartą o klasyczną terapię poznawczo – behawioralną wzbogacam o techniki zaczerpnięte z terapii schematów, terapii akceptacji i zaangażowania oraz techniki arteterapeutyczne. Celem mojej pracy jest zbudowanie autentycznej relacji, która będzie podstawą do realizowania elastycznego, indywidualnego planu leczenia. 

W Poradni Katharsis prowadzę psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.