Menu Zamknij

Marta Kostecka-Rogowska

Psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pozostaję w trakcie szkolenia w ramach Kursu Akredytowanego Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu, przygotowującego do egzaminu na Certyfikat Psychoterapeuty. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii, w tym z zakresu interwencji kryzysowej oraz psychoterapii traumy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach zajmujących się pomocą psychologiczną, interwencją kryzysową oraz psychoterapią osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

W swojej pracy integruję hipnoterapię M. H. Ericksona, psychoterapię Gestalt oraz podejście systemowe. Respektuje standardy zawodowe Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

W kontakcie z pacjentem kieruję się takimi wartościami jak autentyczność, szacunek i uważność na drugiego człowieka, stałe rozwijanie własnych kompetencji oraz integrowanie różnych podejść terapeutycznych w celu spożytkowania wewnętrznych zasobów pacjenta w drodze do zmiany.

Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. 

W Katharsis udzielam pomocy psychologicznej oraz konsultacji diagnostycznych w obszarze funkcjonowania poznawczego osób dorosłych w ramach NFZ w filii Poradni w Środzie Wlkp.