Menu Zamknij

Magdalena Starkowska

Specjalista psychologii klinicznej

Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu, specjalność psychologia kliniczna. Ukończyła program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii i pomocy psychologicznej w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, podstawowy kurs terapii systemowej – indywidualnej i rodzinnej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu oraz czteroletni kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi.
Od wielu lat współpracuje z ośrodkiem badań klinicznych w Poznaniu w obszarze chorób otępiennych, wzbogacając swoją wiedzę z neuropsychologii.

W ramach współpracy z Katharsis udziela pomocy psychologicznej o charakterze porad oraz konsultacji diagnostycznych w obszarze funkcjonowania poznawczego osób dorosłych. Współprowadzi grupę terapeutyczno-rozwojową.

Pracuje z osobami:

  • – doświadczającymi depresji, lęku, impasu, zagubienia w życiu,
  • – przeżywającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi,
  • – w kontekście rożnego rodzaju kryzysów: sytuacyjnych, zdrowotnych, rozwojowych, egzystencjalnych.

W poznawaniu, rozumieniu i prowadzeniu terapeutycznym pacjentów integruje różne podejścia: ericksonowskie, humanistyczno-egzystencjalnego i systemowego.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.