Menu Zamknij

Magdalena Chudak

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz zdrowia publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Aktualnie realizuję Kurs Akredytowany Psychoterapii w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Dodatkowo ukończyłam liczne szkolenia: Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, Racjonalna Terapia Zachowania, Psychoterapia systemowa indywidualna i rodzin, Dialog Motywujący, Trening Zastępowania Agresji, Przygotowanie pedagogiczne, Studium psychoterapii dzieci i młodzieży – nurt poznawczo – behawioralny, Terapia narracyjna – zastosowanie technik eksternalizacji, Integracyjna terapia osób po traumie – kurs podstawowy i zaawansownay, Strategiczna praca w głębokich stanach hipnotycznych.

​Doświadczenie zawodowe zdobywałam w instytucjach zajmujących się pomoca psychologiczną, interwencją kryzysową oraz edukacją.

​Pracuję w oparciu o pardygmat integracyjny. Prowadzę konsultacje dla osób dorosłych, młodzieży, dzieci. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji.