Menu Zamknij

Joanna Grzelak

Psycholog

e-mail: j.grzelak@katharsis.poznan.pl

Absolwentka psychologii (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i psychologia zdrowia i choroby) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe w pracy indywidualnej zdobywała w poradniach zdrowia psychicznego oraz obywając staż na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych. Aktualnie jest w trakcie 4-letniego szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty psychodynamicznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej). Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii posiadających rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Udziela pomocy psychologicznej, konsultacji, prowadzi psychoterapię indywidualną psychodynamiczną osób dorosłych zmagających się z depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w relacjach interpersonalnych, przeżywającymi kryzysy emocjonalne i potrzebującymi wsparcia.

W swojej pracy psychoterapeutycznej stosuje się do zasad Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.