Menu Zamknij

Ewelina Pers

Psycholożka, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień

Absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby). Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE w Broku oraz roczne Studium Terapii przez Sztukę w Krakowie. Rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu różnych aspektów psychoterapii indywidualnej i grupowej (głównie w nurcie psychodynamicznym i humanistyczno-doświadczeniowym).

Doświadczenie zdobywa w placówkach leczenia uzależnień i poradni zdrowia psychicznego, zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej. Prowadziła warsztaty z profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży, z wykorzystaniem technik arteterapeutycznych. Pracowała dla Miejskiego Centrum Interwencji Kryzysowej w Hostelu dla osób uzależnionych „Drugi Dom” w Poznaniu.

W Katharsis prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób, które: 

  • rozpoznają u siebie trudności emocjonalne powiązane z zażywaniem substancji psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki) lub nałogowymi zachowaniami (hazard, zakupy, seks i inne)
  • są w bliskiej relacji z osobą z problemem uzależnienia
  • dorastały w rodzinie, gdzie występował problem uzależnienia

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.