Menu Zamknij

Ewa Kotecka

PsychologPsychoterapeuta w trakcie szkolenia, Terapeuta EMDRPsychodietetyk.

Jestem psychologiem, psychodietetykiem i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie Analizy Transakcyjnejnależącej do nurtu integracyjnego. Wykształcenie zdobywałam na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność kliniczna) oraz podczas licznych praktyk. Odbyłam staż na oddziale detoksykacyjnym z pododdziałem psychiatrii w szpitalu im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Praktyki na oddziale dziennym psychiatrycznym w Centrum Zdrowia „Łaźnia Miejska Araszkiewicz” w Bydgoszczy. Zdobyłam umiejętności w zakresie terapii traumy metodą EMDR w ośrodku akredytowanym przez PTT EMDR w Warszawie. Obecnie kształcę się w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. 

W swojej pracy holistycznie podchodzę do potrzeb każdego Człowieka, który w danym momencie swojego życia doświadcza trudności, zwątpienia, zagubienia, potrzebuje pomocy, wsparcia i spojrzenia z dystansem. Aktywnie i empatyczne towarzyszę pacjentom w procesie odkrywania siebie i swoich możliwości. Zaufanie i komfort w relacji uważam za jeden z najważniejszych czynników warunkujących proces dobrej terapii.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w zakresie traumy relacyjnej, traumy prostej i traumy złożonej, zaburzeń obsesyjno- kompulsywnych, zaburzeń osobowości, braku satysfakcji z życia, impasów i niepowodzeń w relacjach. 

Pracuję w zgodzie z kodeksem etycznym zawodu psychologa, swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.