Menu Zamknij

Anna Giżycka

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w ramach całościowego kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Socjolożka oraz pedagożka, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jej pasją są ludzie, od ponad 10 lat towarzyszy im w procesie zmian i rozwoju. Prowadziła placówkę wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży. Jako animatorka działań lokalnych i trenerka współpracowała z przedstawicielami różnych środowisk: instytucji, organizacji pozarządowych, biznesu, inspirując ich przedstawicieli do działań na rzecz współpracy oraz samorozwoju. Posiada certyfikat VCC mediatora, ukończyła kurs Racjonalnej Terapii Zachowania I stopnia. Pracuje w podejściu eklektycznym, czerpiąc głównie z podejścia systemowo – ericksonowskiego.

Pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

Interesuje się sztuką niefiguratywną i odkrywaniem nieoczywistych miejsc na mapie Polski.

“Człowiek jest jak żaglowiec, ma swój żagiel, ma swój ster i wszystko co potrzebne, żeby popłynąć. Terapeuta, nauczyciel to podmuch wiatru, który sprawia, że żaglowiec płynie do celu.” – Milton H. Erickson