Menu Zamknij

Jarosław Kaczmarek

Psycholog

Psycholog i psychoterapeuta szkolący się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalista psychoterapii uzależnień na końcowym etapie procesu certyfikacyjnego rekomendowanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Tytuł magistra psychologii uzyskał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na szpitalnych oddziałach terapii uzależnień oraz oddziałach ogólnopsychiatrycznych Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu. Pracował także w miejscach zajmujących się interwencją w kryzysie (Hostel dla osób uzależnionych “Drugi Dom” w Poznaniu, telefon zaufania). Ostatnie dwa lata pracował na Oddziale Podwójnej Diagnozy i Leczenia Uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu. Współpracuje z Instytutem Psychologii UAM, prowadząc ćwiczenia terenowe dla studentów.

W Katharsis prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym. Pomaga także osobom zmagającym się z problemem uzależnienia i członkom rodzin osób uzależnionych. Przyjmuje w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień oraz komercyjnie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.