Menu Zamknij

Anna Gronek

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie szkolenia.

e-mail: a.gronek@katharsis.poznan.pl

Absolwentka psychologii (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła dwuletnie studia podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii (Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia; UAM w Poznaniu), Podstawowy Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz I stopień szkolenia Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT).

Aktualnie jest na ostatnim etapie szkolenia w ramach czteroletniego Studium Psychoterapii oraz dwuletniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży: na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach: zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, a także w w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie.

W ramach współpracy z Katharsis prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię ograniczoną w czasie. Pracuje z osobami dorosłymi.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.