Menu Zamknij

Anna Gronek

Psycholożka, psychoterapeutka
e-mail: a.gronek@katharsis.poznan.pl

Absolwentka psychologii (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnią Szkołę Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).
Odbyła także dwuletnie studia podyplomowe w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii (Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia; UAM w Poznaniu), Podstawowy Kurs Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz szkolenie Terapii Opartej na Mentalizacji (MBT) I stopnia.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach staży: na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale dziennym terapii uzależnienia od alkoholu, w poradniach: zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień, a także w w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie.
W ramach współpracy z Katharsis prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Pracuje z osobami dorosłymi.
Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Przyjmuje w ramach NFZ.