Katharsis | Terapia uzależnień Poznań | Katharsis
22006
page,page-id-22006,page-child,parent-pageid-21990,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Terapia uzależnień Poznań

Fotolia_137708403_Subscription_XXL

UZALEŻNIENIE OD LEKÓW, SEKSU, HAZARDU

Terapia uzależnień jest jedną z możliwości leczenia, które oferujemy na co dzień w mieście Poznań. Uzależnienia to nie tylko nadużywanie alkoholu czy narkotyków. Jeżeli masz problem z uzależnieniem od leków, seksu, hazardu czy internetu, to również możesz zgłosić się do nas po pomoc. Naszą pomoc kierujemy nie tylko do osób uzależnionych, ale także ich bliskich. Jeżeli terapia uzależnień jest tym, czego potrzebujesz, a mieszkasz w mieście Poznań lub okolicach, to zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum.

Fotolia_89788062_Subscription_XXL

Profesjonalne wsparcie

Od lat pomagamy osobom potrzebującym profesjonalnego wsparcia psychologicznego oraz psychiatrycznego. Działamy w Poznaniu oraz jego okolicach już wiele lat, a w naszym Centrum Zdrowia Psychicznego pracują wyłącznie najwyższej klasy profesjonaliści, których staż pracy pomógł zdobyć odpowiednie doświadczenie. Naszą specjalnością jest udzielanie pomocy tym, którzy doświadczają trudności w obszarze zdrowia psychicznego. Jedną z usług, jakie proponujemy jest terapia uzależnień.

Terapia uzależnień w Poznaniu

Terapia uzależnień jest jedną z tych usług, o które pacjenci pytają najczęściej. Nasze usługi w mieście Poznań są częściowo lub całkowicie finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.

U nas z pewnością znajdziesz specjalistów gotowych do pomocy, której szukasz. Jesteśmy po to, by pomóc Ci wrócić do równowagi psychicznej – naszą misję realizujemy dzięki kompleksowej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny. Jeżeli potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie ze swoim problemem, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Fotolia_143363411_Subscription_XXL