Katharsis | Terapia rodzinna Poznań | Katharsis
22012
page,page-id-22012,page-child,parent-pageid-21990,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Terapia rodzinna Poznań

W ofercie naszego Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się terapia rodzinna. Jeżeli w twojej rodzinie dostrzegasz trudności, w poradzeniu z którymi potrzebujesz pomocy, warto rozważyć podjęcie właśnie terapii rodzinnej.

Należy podkreślić, iż taka terapia największe efekty daje wówczas, gdy uczestniczą w niej wszyscy członkowie rodziny, warto więc zaangażować w proces terapeutyczny całą rodzinę. W Centrum Katharsis z pewnością znajdziecie wsparcie doświadczonych profesjonalistów, którzy pomogli już wielu rodzinom. Terapia rodzinna wchodzi w skład proponowanych przez nas usług zarówno w mieście Poznań jak i innych placówkach.

Terapia rodzinna w Poznaniu

Rodziny decydują się na podjęcie terapii rodzinnej w różnych momentach życia, np. gdy stają w obliczu ważnej zmiany życiowej, jak ta, kiedy dziecko przechodzi okres dojrzewania, a rodzinie trudno jest odnaleźć się w nowej sytuacji i utrudniona jest komunikacja między członkami rodziny lub gdy dochodzi do częstych konfliktów między partnerami czy innymi członkami rodziny. Doświadczeni specjaliści naszego Centrum oferują wsparcie w dążeniu do polepszenia Waszej komunikacji i relacji rodzinnych. Otwierając się na pomoc, pomagasz zarówno sobie jak i swoim najbliższym. Jeśli więc dostrzegasz potrzebę podjęcia terapii rodzinnej, zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Terapia rodzinna może być niezwykle pomocna.