Katharsis | Terapia dla par Poznań | Katharsis
22018
page,page-id-22018,page-child,parent-pageid-21990,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Terapia dla par Poznań

POMOŻEMY WAM POLEPSZYĆ WASZE RELACJE

W naszym centrum zdrowia psychicznego odbywa się także terapia dla par. Nasze ośrodki znajdują się w mieście Poznań, a także w jego okolicach. Jeżeli ty i twoja partnerka potrzebujecie pomocy terapeutycznej, to u nas z pewnością ją znajdziecie. W naszym zespole są wyłącznie profesjonaliści, posiadający dużą wiedzę oraz doświadczenie. U nas z pewnością zostanie udzielona profesjonalna pomoc, która zażegna konflikty w twoim związku. Z nami uleczysz swoje relacje.

Wskazujemy drogę, udostępniamy narzędzia

Terapia par to coś, w czym mamy dużo doświadczenia, ponieważ do naszych placówek w mieście Poznań, a także poza nim przychodzi wiele par z problemami. Nasza terapia pomaga zdecydowanej większości z nich – dzieje się tak ze względu na to, iż pomoc, którą oferujemy naszym klientom jest kompleksowa. Jesteśmy w stanie dać Ci odpowiednie narzędzia do tego, by twój związek znów rozkwitł i byś znów czuł się w nim dobrze. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu, ponieważ razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej!

Terapia dla par w Poznaniu

Jeżeli w Twoim związku dzieje się źle…

Wiele osób obawia się, że terapia dla par jest zarezerwowana wyłącznie dla tych związków, w których dochodzi do przemocy fizycznej. Terapię par mogą podjąć jednak wszystkie osoby, które odczuwają trudności w relacji z partnerem. W naszym ośrodku oferujemy pomoc specjalistów, którzy będą towarzyszyć w pracy nad poprawą Waszej relacji.

Możemy Wam pomóc!

Razem możemy starać się pomóc Waszemu związkowi. Ważne jednak, by na terapii pojawiły się obie osoby, co umożliwi lepszą pracę terapeutyczną. Zaangażowanie obojga partnerów w naprawę swojej relacji pozwala również na pogłębienie więzi między nimi.