Katharsis | Terapia dla par Poznań | Katharsis
22018
page,page-id-22018,page-child,parent-pageid-21990,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Terapia dla par Poznań

Fotolia_89788062_Subscription_XXL

POMOŻEMY WAM POLEPSZYĆ WASZE RELACJE

W naszym centrum zdrowia psychicznego odbywa się także terapia dla par. Nasze ośrodki znajdują się w mieście Poznań, a także w jego okolicach. Jeżeli ty i twoja partnerka potrzebujecie pomocy terapeutycznej, to u nas z pewnością ją znajdziecie. W naszym zespole są wyłącznie profesjonaliści, posiadający dużą wiedzę oraz doświadczenie. U nas z pewnością zostanie udzielona profesjonalna pomoc, która zażegna konflikty w twoim związku. Z nami uleczysz swoje relacje.

Fotolia_137708403_Subscription_XXL

Wskazujemy drogę, udostępniamy narzędzia

Terapia par to coś, w czym mamy dużo doświadczenia, ponieważ do naszych placówek w mieście Poznań, a także poza nim przychodzi wiele par z problemami. Nasza terapia pomaga zdecydowanej większości z nich – dzieje się tak ze względu na to, iż pomoc, którą oferujemy naszym klientom jest kompleksowa. Jesteśmy w stanie dać Ci odpowiednie narzędzia do tego, by twój związek znów rozkwitł i byś znów czuł się w nim dobrze. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu, ponieważ razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej!

Terapia dla par w Poznaniu

Jeżeli w Waszym związku dzieje się źle…

Wiele osób obawia się, że terapia dla par jest zarezerwowana wyłącznie dla tych związków, w których dochodzi do przemocy fizycznej. Terapię par mogą podjąć jednak wszystkie osoby, które odczuwają trudności w relacji z partnerem. W naszym ośrodku oferujemy pomoc specjalistów, którzy będą towarzyszyć w pracy nad poprawą Waszej relacji.

Fotolia_94205742_Subscription_L

skorzystajcie z pomocy

Razem możemy starać się pomóc Waszemu związkowi. Ważne jednak, by na terapii pojawiły się obie osoby, co umożliwi lepszą pracę terapeutyczną. Zaangażowanie obojga partnerów w naprawę swojej relacji pozwala również na pogłębienie więzi między nimi.