Katharsis | Ośrodek leczenia uzależnień Poznań | Katharsis
21985
page,page-id-21985,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Ośrodek leczenia uzależnień Poznań

Tempo życia, stres, brak wsparcia, to jedynie kilka powodów, które skłaniają do sięgnięcia po używkę. Każdego roku rośnie liczba osób uzależnionych od alkoholu i substancji psychoaktywnych. Aby wspierać tych, których ten problem dotyczy, powstał ośrodek leczenia uzależnień, którego lokalizacją jest Poznań. Uzależnienie często może zaczynać się niepozornie – w końcu sporadyczne sięgnięcie po używkę nie oznacza nałogu, prawda?

Właśnie w ten sposób tłumaczy się wielu pacjentów odwiedzających nasz ośrodek uzależnień. Dlatego zapraszamy do miasta Poznań każdą osobę, która zdaje sobie sprawę, że nadużywa alkoholu lub środków psychoaktywnych, bądź otrzymuje takie sygnały z otoczenia. Ośrodek uzależnień dobiera terapie w taki sposób, aby dały jak najlepsze rezultaty w konkretnym przypadku. Każdy mieszkaniec miasta Poznań może mieć pewność tego, że kiedy zwróci się o pomoc, zostanie potraktowany z troską i empatią, a to dla osób uzależnionych ma ogromną wartość.

Fotolia_137708403_Subscription_XXL
Fotolia_143363411_Subscription_XXL

Współpraca z najlepszymi

Nasz ośrodek leczenia uzależnień jest prowadzony od wielu lat, a personel stanowią najlepsi wykwalifikowani specjaliści, jakich posiada wielkopolska. Nie tylko trafnie potrafią zdiagnozować i prowadzić leczenie każdego pacjenta, ale udzielają wsparcia także ich bliskim. Dzięki współpracy z takim miejscem, jak nasz ośrodek uzależnień, każda osoba, której dotyczy problem uzależnienia, może poprawić swoją jakość życia i lepiej funkcjonować we wszystkich ważnych sferach życia.

Jako, że siedzibą naszego ośrodka jest Poznań, zachęcamy do odwiedzenia przede wszystkim osoby z jego okolicy. Trzeba mieć świadomość tego, że uzależnienie jest poważną chorobą i nie można poradzić sobie z nim samodzielnie. Jedynie duża determinacja osoby uzależnionej i kompleksowe wsparcie z zewnątrz może być gwarancją sukcesu.