Katharsis | Poradnia leczenia uzależnień Poznań | Katharsis
20138
page,page-id-20138,page-child,parent-pageid-16,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Poradnia leczenia uzależnień Poznań

Fotolia_137708403_Subscription_XXL

Pomożemy Ci w walce z nałogiem

Nasza poradnia leczenia uzależnień w mieście Poznań to miejsce, gdzie uzyskasz pomoc w walce ze swoimi uzależnieniami. Jeżeli posiadasz jakieś nałogi – jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków czy leków, to jesteśmy gotowi towarzyszyć Ci w drodze do ich przezwyciężenia. Specjaliści leczenia uzależnień w naszym Centrum to osoby z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem, które indywidualnie podchodzą do każdego Pacjenta.

Fotolia_89788062_Subscription_XXL

Zaufało nam już wiele osób

Poradnia leczenia uzależnień jest miejscem, gdzie będziesz pod opieką najlepszych psychologów i psychiatrów, którzy przeprowadzą Cię przez całą terapię. Przez lata działalności Centrum, pomogliśmy przezwyciężyć swoje problemy już wielu osobom, które zdecydowały się podjąć terapię i wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Poradnia leczenia uzależnień w Poznaniu

Jeżeli jesteś uzależniony od jakiejś substancji, to u nas uzyskasz potrzebną pomoc. Nasze kompetencje w zakresie pomocy osobom uzależnionym oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Nasza poradnia uzależnień w mieście Poznań to miejsce, gdzie udzielamy kompleksowej pomocy. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia w poradzeniu sobie z uzależnieniem, zachęcamy do kontaktu z naszym Centrum.

Fotolia_94205742_Subscription_L