Katharsis | Poradnia małżeńska Poznań | Katharsis
22023
page,page-id-22023,page-child,parent-pageid-16,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Poradnia małżeńska Poznań

Poradnia małżeńska w Centrum Zdrowia Psychicznego jest miejscem, gdzie oferujemy pomoc tym osobom, które identyfikują w swoim związku problemy i potrzebują wsparcia w poradzeniu sobie z nimi. Działamy w mieście Poznań, a także w jego okolicach. Specjaliści w naszym Centrum to osoby z dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem w pracy z parami, gotowe świadczyć profesjonalną pomoc Pacjentom, którzy wspólnie chcą poradzić sobie z kryzysem.

Zdajemy sobie sprawę, że w każdym związku pojawiają się sytuacje kryzysowe, które wpisane są w naturalny proces rozwoju związku. Wiele trudności i problemów pary są w stanie rozwiązać samodzielnie i doskonale sobie z tym radzą. Zdarza się jednak, że mimo wielu prób, nie udaje się samodzielnie zażegnać kryzysu w związku. Warto wówczas poszukać profesjonalnej pomocy, po którą coraz częściej sięgają pary chcące troszczyć się o swoją relację. Takie wsparcie oferujemy naszym Pacjentom w Centrum Katharsis w Poznaniu.

Fotolia_143363411_Subscription_XXL
Fotolia_137708403_Subscription_XXL

Poradnia małżeńska w Poznaniu

U nas uzyskacie kompleksową pomoc w wielu problemach. Nasi specjaliści to osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. W poradni małżeńskiej proponujemy naszym Pacjentom wsparcie, dzięki któremu możliwe będzie przyjrzenie się swoim relacjom z partnerem, polepszenie wzajemnej komunikacji i wzmocnienie więzi między partnerami.