Katharsis | Ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania | Katharsis
22027
page,page-id-22027,page-child,parent-pageid-16,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania

Fotolia_143363411_Subscription_XXL

Zaburzenie odżywiania to choroba psychiczna

W naszym Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się także ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania, który skierowany jest do osób cierpiących na takie choroby jak anoreksja czy bulimia. Z nami w końcu staniesz na nogi i będziesz mieć siłę, by o siebie walczyć. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaburzenia odżywiania to choroby psychiczne, a problemy z jedzeniem są tylko jednym ze skutków. Specjaliści w naszym Centrum są gotowi do pomocy osobom identyfikującym u siebie takie zaburzenia.

Fotolia_137708403_Subscription_XXL

Pozwól sobie pomóc

Nasz ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania to miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc od psychologów i psychiatrów. Nasi specjaliści są gotowi do współpracy i pomocy. Mimo fizycznych objawów zaburzenia odżywiania dotyczą przede wszystkim psychiki, jeżeli więc cierpisz na jakiekolwiek zaburzenie odżywiania i chcesz poradzić sobie ze swoim problemem, to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci przejść cały proces terapii.

OŚRODEK LECZENIA ZABURZEŃ ODŻYWIANIA

Będziemy z tobą współpracować, tak byś był w stanie sobie pomóc. Zaburzenia odżywiania to przede wszystkim strefa psychiczna, dlatego nie ograniczają się one do fizyczności. Jeżeli więc cierpisz na jakiekolwiek zaburzenie odżywiania i masz w sobie siłę, by zacząć walczyć, to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci przejść cały ten proces, na końcu którego wyjdziesz zdrowy.

Jeżeli jesteś bliskim osoby, która cierpi na zaburzenia odżywiania, to nie zwlekaj i natychmiast postaraj się jej pomóc, zachęcając ją do wizyty w specjalistycznej poradni.
Nasz ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania z pewnością jest miejscem, gdzie bliska Ci osoba cierpiąca na tego typu chorobę, otrzyma profesjonalną i kompleksową pomoc. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ludziom z zaburzeniami odżywiania, dlatego oferujemy naszym Pacjentom profesjonalną pomoc, do każdego z nich podchodząc indywidualnie.

Nasz wykwalifikowany personel doskonale radzi sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Dla nas nie ma zbyt trudnych przypadków – do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania to miejsce, gdzie znów zaczniesz akceptować siebie i o siebie walczyć. Jeżeli marzysz o tym, by być zdrowym – to my z pewnością Ci pomożemy osiągnąć to marzenie.

Female psychologist consulting pensive man during psychological therapy session