Katharsis | Ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania | Katharsis
22027
page,page-id-22027,page-child,parent-pageid-16,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Ośrodek leczenia zaburzeń
odżywiania

Fotolia_143363411_Subscription_XXL

Zaburzenie odżywiania to choroba psychiczna

W naszym Centrum Zdrowia Psychicznego znajduje się także ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania, który skierowany jest do osób cierpiących na takie choroby jak anoreksja czy bulimia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zaburzenia odżywiania to choroby psychiczne, a problemy z jedzeniem są tylko jednym ze skutków. Specjaliści w naszym Centrum są gotowi do pomocy osobom identyfikującym u siebie takie zaburzenia.

Fotolia_137708403_Subscription_XXL

Pozwól sobie pomóc

Nasz ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania to miejsce, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc od psychologów i psychiatrów. Nasi specjaliści są gotowi do współpracy i pomocy. Mimo fizycznych objawów zaburzenia odżywiania dotyczą przede wszystkim psychiki, jeżeli więc cierpisz na jakiekolwiek zaburzenie odżywiania i chcesz poradzić sobie ze swoim problemem, to zgłoś się do nas. Zaproponujemy Ci odpowiednią terapię.

OŚRODEK LECZENIA ZABURZEŃ ODŻYWIANIA

Jeżeli jesteś bliskim osoby, która cierpi na zaburzenia odżywiania, to nie zwlekaj i natychmiast postaraj się jej pomóc, zachęcając ją do wizyty w specjalistycznej poradni.
Nasz ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania z pewnością jest miejscem, gdzie bliska Ci osoba zmagająca się z tego typu problemem, otrzyma profesjonalną i kompleksową pomoc. Mamy wieloletnie doświadczenie w pomaganiu ludziom z zaburzeniami odżywiania, dlatego oferujemy naszym Pacjentom profesjonalną pomoc, do każdego z nich podchodząc indywidualnie.

Female psychologist consulting pensive man during psychological therapy session