Menu Zamknij

Dorota Kołosowska

Ukończyła w 2016r. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, obecnie pracuje w Klinice Psychiatrii w Poznaniu zajmując się całodobową opieką nad pacjentami dorosłymi, leczeniem zabiegowym EW, a także dziećmi i młodzieżą w ramach opieki ostrodyżurowej. Odbyła staż w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu. Opiekowała się studentami odbywającymi w Klinice Psychiatrii umowy wolontariackie. Od 2019r. pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego zajmując się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń oraz zaburzeń psychiatrycznych.

W trakcie swojego szkolenia odbyła kursy w dziedzinie psychoterapii, psychiatrii sądowej i orzecznictwa sądowo-psychiatrycznego, prawa medycznego, zdrowia publicznego oraz ratownictwa medycznego.

W swojej praktyce ambulatoryjnej zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych, w tym zaburzeń afektywnych, lękowych, obsesyjno-kompulsyjnych, schizofrenii, zaburzeń organicznych, zaburzeń snu i innych.


Przyjmuje w ramach NFZ i wizyt komercyjnych.