Katharsis | Leczenie uzależnień Poznań | Katharsis
21966
page,page-id-21966,page-child,parent-pageid-21964,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Leczenie uzależnień Poznań

Jedynym właściwym postępowaniem, które skutkować będzie zatrzymaniem uzależnienia jest jego kompleksowe leczenie. Leczenie uzależnień jest procesem długim i trudnym, jednak jest konieczne. Katharsis, jest ośrodkiem, który znajduje się w mieście Poznań i do współpracy zaprasza młodzież i dorosłych, których dotyczy problem uzależniania. Wsparcia psychicznego udzielamy również ich rodzinom i bliskim. W zależności od charakteru nałogu, leczenie uzależnień rozpoczyna się od zaprzestania picia, czy zażywania używek, po czym organizm przechodzi detoksykację. Podobnie jak inne ośrodki tego rodzaju, centrum zdrowia psychicznego zlokalizowane w mieście Poznań właśnie od tego zaczyna cały proces.

Aby leczenie uzależnień mogło być skuteczne, niezbędna jest całkowita abstynencja. Jako, że miastem, w którym mamy swoją siedzibę jest Poznań, wszystkie osoby, których dotyczy problem uzależnień od alkoholu albo substancji psychoaktywnych, zachęcamy do złożenia wizyty w poradni. Na terapię uzależnień z reguły składają się terapia indywidualna i grupowa. Aby spotkać się ze specjalistą i rozpocząć leczenie uzależnień nie jest potrzebne żadne skierowanie, wystarczy odwiedzić Poznań i umówić się na wizytę.

Leczenie uzależnień z Wielkopolskim Centrum Zdrowia Psychicznego „Katharsis”

Pomożemy odzyskać wewnętrzną równowagę

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Psychicznego „Katharsis” od wielu lat wspiera osoby, które potrzebują specjalistycznego wsparcia psychologicznego i psychiatrycznego. Prowadzimy również leczenie uzależnień, a swoje usługi świadczymy na terenie miasta Poznań i w jego okolicy. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Jednostkowo postrzegamy jego problemy, by wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania, dążące do uzyskania wewnętrznej harmonii i równowagi. Leczenie uzależnień odbywa się w atmosferze empatii i zaufania, przez co każdy zamieszkujący Poznań, który się do nas zgłosi, może się czuć spokojnie i bezpiecznie.

Lepsze relacje, lepsze życie

Leczenie uzależnień umożliwia uporządkowanie i znalezienie sposobów na radzenie sobie we wszystkich najważniejszych sferach życiach. Mieszkańcy miasta Poznań, których dotyczy problem uzależnień, przy współpracy z nami będą mogli lepiej sobie radzić w swoim życiu uczuciowym i duchowym. Poprawią swoje zdrowie i relacje z innymi ludźmi. Skuteczne leczenie uzależnień, jakie odbywa się u nas, prowadzi nie tylko do zatrzymania postępu choroby, ale także przełoży się na wzrost jakości życia pacjenta z miasta Poznań. Gwarantujemy, że ogromne doświadczenie, jakie posiadają psycholodzy i psychiatrzy opiekujący się naszymi pacjentami, dokładają wszelkich starań, aby pomóc każdej osobie.